O značce Awei

Awei je značka profesionálních sluchátek vlastněná firmou Yale Electronics Co., Ltd. Také se jedná o originální kovová sluchátka. Integrací RnB, designu, produkce a prodeje Awei poskytuje vysoce kvalitní, vysoce výkonné a módní sluchátka, Bluetooth sluchátka, mini reproduktory, power banky a jinou elektroniku pro koncové zákazníky po celém světě.

Kořeny značky Awei pochází z modní kultury Jižní Koreje. Awei se zrodila v hlavním městě Soulu v roce 1993 a brzy se stala populární mezi spotřebiteli. V roce 1999 Awei převzala firma HK Yale International a značku postupně prosadila ve světě jako mezinárodně uznávanou mezi sluchátky. V roce 2002 byla založena Yale Electronics Co., Ltd. Od té doby se Awei zaměřuje na domácí trh jako přední značka s inteligentními sluchátky.

Od usazení na domácím trhu Awei kombinuje módní kulturu Jižní Koreje s Evropskou jednoduchostí. Vyvíjí špičkové inovativní produkty jejichž cílem je dosáhnout dokonalosti a spojit hudbu s každodenním životem a módou. Využívá vynikající technologie na světové úrovni aby poctivě vyvinula každý produkt a poskytla zákazníkům vysoký standart díky svým zkušenostem za velice rozumnou cenu. Nyní s více než 10ti letým vývojem značka Awei silně dominuje v průmyslu s inteligentními sluchátky a je dobře rozeznatelná ve střední třídě zákazníků, díky svým strategiím orientovaným na trh, dospělé technologii, síle a vysokému výkonu.

Výrobní základna Awei se nachází v Šenženu a má plochu více jak 6000 metrů čtverečních. Továrna má pokročilé výrobní zařízení, precizní zkušební nástroje, propracované montážní linky a důmyslný výrobní proces, také má patenty na většinu produktů. Krom toho byla opatřena certifikací ISO9001:2008 pro spolehlivost, kvalitu a management. Nyní s více než 10ti lety zámořního prodeje Awei založila oficiální distribuci v 24 zemích a produkty zde byly velice oceněny. Na domácím trhu Awei vstoupila do Suning, Gome supermarketů s elektronikou a oslovila zákazníky střední a vyšší třídy. Awei prodává přes internet například i v Německu, Japonsku, Singapůru.

Awei cílí nejen na světové trhy ale také na srdce zákazníků. Kráčíme vpřed s časem a uživateli, což je základní myšlenka Awei a pravda, která žene Awei dál.

awei-cz-logo-cerne